טיסות לטורונטו / טיסות לקנדה

כמעט כל חברות התעופה מבצעות את הקו של טיסות מישראל לקנדה וכן טיסות מתל אביב לטורונטו. חברות התעופה המרכזיות של טיסות לקנדה בכלל וכן טיסות לטורונטו בפרט הן אייר קנדה ואל- על. טיסות לטורונטו, אם הן טיסות ישירות, אורכות כאחת עשרה שעות לכיוון טורונטו וכן טיסות מטורונטו לתל אביב אורכות כעשר שעות. חברות תעופה חוץ מאייר קנדה ואל- על מציעות כמובן גם טיסות לקנדה בכלל וכן טיסות לטורונטו בפרט עם עצירה וכך המחיר נמוך יותר מטיסה ישירה.

חברות תיירות גם כן מציעות טיסות לקנדה וכן טיסות לטורונטו ספציפית וכן מציעות חבילות נופש, טיולים מאורגנים ועוד. לפני שמזמינים טיסה יש להוציא ויזה עצמאית דרך האינטרנט או לשלם לחברת תיירות אשר תמלא את כל הטפסים בשבילך ותקבע לך ראיון. יש ויזת תייר אם אתם טסים למטרת טיול, ויזת סטודנט אשר חייבים להוציא אותה בכדי לקבל אישור ללמוד באחד ממוסדות הלימוד באזור וכן ויזת עבודה אם אתם מתכוונים לעבוד.

קנדה הינה יעד תיירותי מועדף על ישראלים וטיילים מכל העולם. היא המדינה השנייה בגודלה בעולם והאוכלוסייה בה קטנה יחסית לגודלה מה שמשאיר את רוב המקום למען השארת נוף פראי מלא אוצרות טבע והפתעות. רוב אלו אשר מחליטים להזמין טיסות מישראל לקנדה מבקרים בעיקר במונטריאול ובטורונטו, אך יש עוד נופים מרהיבים של ערי הרוקי, קניונים ענקיים, נהרות, מפלים וחיות פרא.

טיסות מישראל לקנדה בכלל וכן טיסות מתל אביב לטורונטו בפרט כבר שנים רבות נחשבות טיסות מועדפות בכל מיני תחומים. אם לענייני עסקים, עבודה בקניונים, טיול לבד, טיול עם המשפחה או טיול עם בן או בת הזוג. יש גם אופציה אטרקטיבית של טיול בקרוון.

בין החברות הטסות מישראל לטורונטו וחזרה:

El Al - חברת אלעל הישראלית - טיסות ישירות

Air Canada - חברת אייר קנדה - טיסות ישירות

Malev - חברת מאלב - טיסות דרך בודפשט, הונגריה

CSA - חברת צ'א - טיסות דרך פראג, צ'כיה

British Airways - חברת בריטיש איירוואייז - טיסות דרך לונדון, אנגליה

Lufthansa - חברת לופטהאנסה - טיסות דרך פרנקפורט, גרמניה


Thornhill Woods | Thornhill

אלי גולדמןאתרים מומלצים | יצירת קשר | הוספה למועדפים

© Copyright 2007 CanToronto.com: קידום אתרים על ידי סקורפיון